Kredi Nasıl

Kredi çekerken neler yapılır? Kredi çekmek için neler gereklidir?

11 Nisan 2019 Perşembe

En Fazla Emekli Promosyonu Veren Bankalar

Emeklilerin merak ettiği konular arasında yer alan En Fazla Emekli Promosyonu Veren Bankalar 2019 yılında sizlerin karşısına çıkıyor.

Emeklilerin aldıkları maaş kadar bankaların verdikleri promosyonlar da vatandaşların ilgisini çekiyor. Peki, en fazla emekli promosyonu veren banka hangisi? Bu, birçok emeklinin merak ettiği bir soru haline geldi. Her banka, emekli müşterileri için farklı promosyonlar ve ayrıcalıklar sunuyor.

En Fazla Emekli Promosyonu Veren Bankalar

Emekli promosyonları 
ile alınan maaşlar daha da artmış olacak. Ülkemizde 11 milyon emeklinin yaşadığı düşünülürse bu promosyonlar herkesi mutlu edecek. Nisan 2019 tarihinden sonra hayata geçirilen bu sistem de promosyonlar herkesin maaşına göre farklılık gösterecek.
En Fazla Emekli Promosyonu Veren Bankalar
Emekliye promosyon veren bankalar, emekliye en fazla promosyon veren bankalar - banka 2019
Emeklilerle özdeşleşen Ziraat bankası, tüm maaşı ATM’lerden çekme fırsatı sunuyor. Hesap işletim ücreti almayan banka, en 300 TL en fazla da 450 TL olmak üzere promosyon veriyor.
  1. Denizbank, 3 sene boyunca kendi şubelerinden maaş almayı kabul eden emekliler için 300 TL veriyor. Aynı zamanda kredi alma işlemlerinde düşük faiz oranları ve ayrıcalıklar da sunuyor.
  2. Finansbank da emeklilere promosyon veren bankalar arasında yer alıyor. Banka, şubesinden maaş alan emekli müşterilerine ve CardFinans sahiplerine 50 TL ve üstü alışverişlerinde aylık 15 TL’ye kadar % 5 indirim veriyor. 
  3. İş bankası, kendi şubelerine geçen müşterilerinin hesaplarına 50 TL değerinde para yüklerden, 
  4. Akbank da maaşlarını kendi şubesinden alan müşterilerine 300 TL değerinde chip para sunuyor. Aynı zamanda Akbank, bazı zamanlarda başlattığı emekli promosyonları ile en çok dikkat çeken bankalar arasında yer alıyor.
Etiketler: En çok promosyon veren bankalar, emekliye promosyon veren bankalar, emekliler için promosyon nasıl alınır, promosyon veren bankalar, emekliye promosyon veren bankalar 2019

En Fazla Emekli Promosyonu Veren Bankalar Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum:

Yorum Gönder