Kredi Nasıl

Kredi çekerken neler yapılır? Kredi çekmek için neler gereklidir?

4 Mart 2017 Cumartesi

Kredi Kartı Kullananlara Öneriler

Kredi kartı kullanan bir çok kişi kart kullandıktan sonra neler yapılabilir? Veya kartı kullandığı sırada karşılaşabileceği hatalar neler? gibi sorularla karşı karşıya kalabiliyor. Özellikle de son zamanlar da kredi kartı kullananların sayısının artması ile beraber sektördeki durgunlukta yavaş yavaş ortadan kalktı. Bu yazımızda sizlere kart kullanıldığı zaman veya kart kullanılmak istenildiğinde dikkat edilmesi gerekenleri belirteceğiz. İlk olarak biraz detaylandırmak istiyoruz.

Kredi Kartı kullanımının arttığı şu günlerde insanlar limit arttırımı için bankaların kapısına gidebiliyor. Kredi kartı alındığı zaman limit konusuna çok dikkat edilmeli. Kartınızın limiti maaşınız ve düzenli ödemelerinize istinaden artış gösterebilir.

Kredi Kartı Kullananlar Dikkat!

Bazı kişiler 3 bin TL maaş ile 50 bin TL limitli kredi kartlarına sahip olabiliyor. Bu durumda Kredi Kartı Kullananlara Öneriler başlıklı yazımızdan da anlaşıldığı üzere sizleri uyarıyoruz. Bu tarz durumlarda aylık hesabınızı iyi yapın.

Harcamalarınızda taksit kullanıyorsanız eğer, bu taksitlerin zamanınını kaçırmamaya özen gösterin. Lakin düzenli ödenmeyen borçlar hem kredi çekerken, hem de limit arttırmak istediğiniz de bu durumları olumsuz etkileyebilir. Kredi kartı kullandığınız zamanlar da taksit yaptığınız için ödeyeceğiniz tutarlar gözünüze az görünebilir. Özellikle de yüksek taksitli ürün satın aldığınız da, bu ay 1 tane daha alayım, nasıl olsa öderim gözüyle bakabilirsiniz. Bu tarz düşünceler, hem maddi açıdan, hem de manevi açıdan zarar görmenizi sağlayabilir. Bu yüzden dikkat etmenizde fayda var.

Etiketler : Kredi kartı kullanımı, Kredi kartı kullananlara öneriler,Kredi kartı önerileri, Kredi kartı nasıl kullanılır, Kredi kartı kullanırken dikkkat,

Kredi Kartı Kullananlara Öneriler Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum:

Yorum Gönder