Kredi Nasıl

Kredi çekerken neler yapılır? Kredi çekmek için neler gereklidir?

4 Mart 2017 Cumartesi

Gece Yapılan EFT Ne Zaman Ulaşır?

EFT zamanları oldukça önemli bir hal alırken, son günlerde bir çok kişi EFT saatleri hakkında merak ettiklerini soruyor. Bu sorular arasında yer alan Gece Yapılan EFT Ne Olur? sorusunu sizlerle cevaplamak istedik. Bu tarz konular genelde bir çok kişi tarafından yanlış biliniyor. Özellikle de internet alışverişleri veya para gönderimlerinde eft ile ilgili yanlış bilinenleri de düzeltmek istiyoruz.

Biliyorsunuz ki bir çok alışveriş sitesi artık online ödeme vs. kabul ediyor. Ancak bunun yanı sıra bir çok firma hala Havale veya EFT sistemini kullanıyor. Ayrıca başka bir banka hesabına para göndermek istediğiniz de EFT yapmış oluyorsunuz. Dolayısıyla bu soruyu sizler için cevaplamak istiyoruz.

Gece Yapılan EFT Ne Zaman Ulaşır?

EFT, farklı bir bankaya transfer etmek olduğu için, EFT'nin saatleri konusunda insanlar tereddüte düşebiliyor. Örneğin Gece yapılan bir ödemeye ne olacağı konusunda bir çok kişi bilgisiz. Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit. Gece saatlerinde yaptığınız EFT'ler ilk iş gününde, iş saati başlar başlamaz karşı tarafa veya size gelecektir.

Gün içerisinde yapılan EFT'ler aynı gün giderken, mesai saatleri bitiminde gönderilen EFT'ler ise ertesi iş gününde karşı tarafa ulaşmaktadır. Alışveriş yaparken bu durumu göz ardı etmemenizde fayda var. Lakin bankalararası ödeme yaptığınız zaman, bu tarz konular endişe verici olabiliyor.

Etiketler : Gece yapılan EFT,Eft saatleri,Gece yapılan EFT ne zaman ulaşır

Gece Yapılan EFT Ne Zaman Ulaşır? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum:

Yorum Gönder