Kredi Nasıl

Kredi çekerken neler yapılır? Kredi çekmek için neler gereklidir?

29 Mart 2017 Çarşamba

En Düşük Faiz Oranıyla Kredi Veren Bankalar

En Düşük Faiz Oranı Hangi Bankada?

Bankaya giderek kredi çekmek ve çektiği kredi sonrasında iş kurmak ya da hayallerine kavuşmak isteyenler olabilir. Bu hayalleri veya işleri doğrultusunda bir çok kişi Düşük Faizli Kredi veren bankalar neler? sorusunu soruyor. Aslında bu sorunun net bir cevabı yok. Lakin bir çok banka değişken faiz oranlarına sahip oluyor. Son günlerde Halk Bankasının yaşadığı sıkıntılardan sonra hisselerinde epey bir düşüş yaşandı. Bu düşüş bankanın bütün işlerine yansıyacaktır. Olayların gelişmesi ile beraber bankaların faiz oranları değişkenlik gösterebiliyor.

Bankaların faiz oranını belirlemesindeki en büyük faktör, zamandır. Yaşanan zamana, olaya göre faiz oranları değişirken, bir çok banka sabit faiz oranını kaldırmış durumda. Örneğin bugünkü faiz oranları ile yarınki faiz oranları aynı olmayabiliyor.

Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Bankalar arasında, Kuveyt Türk, Vakıfbank, Ziraat, Garanti, İş Bankası, Halk Bankası gibi bankalara baktığımız da bunlar arasında en düşük faiz oranına sahip olan Ziraat yer alıyor.

Ziraat Bankası şu anda en düşük faiz oranıyla kredi veren bankalar arasında 1. sırada. Bu yüzden olmalıdır ki, Şu anda konut kredisi çekmek isteyenlerin ilk tercih ettikleri arasında yer alıyor. Ziraat konut kredisi çekmek isteyenlere 120 ay vadeli konut kredisi %0,88 ile sağlıyor. Ayrıca bunun yanı sıra Yapı Kredi %0,90 (29.03.2017 tarihi itibari ile), QNB Finansbank ile %0,95 ile takip eden bankalar arasında.

Etiketler: en düşük faiz oranlı bankalar,en ucuz kredi veren bankalar,en düşük faiz oranına sahip bankalar,kredi için en düşük faiz veren bankalar,düşük faizle kredi veren bankalar

En Düşük Faiz Oranıyla Kredi Veren Bankalar Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum:

Yorum Gönder