Kredi Nasıl

Kredi çekerken neler yapılır? Kredi çekmek için neler gereklidir?

4 Mart 2017 Cumartesi

ATM'den Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir?

Kredi kartı borçlarına dair yazılarımız devam ediyor. Biliyorsunuz ki kredi kartları aracılığıyla harcama yapmak oldukça kolay. Bu harcamalar bazı zamanlarda bizleri zor durumda bırakabiliyor. Örneğin Kredi kartı borcunu geciktirdiğiniz de, bu borçlar zamanla birikiyor ve faizi ile beraber karşımıza çıkıyor. Bu durumda kredi kartı borçlarını geciktirmeden ödemek daha mantıklı bir hal almış oluyor. Her ne kadar kredi kartı kullanımı yoğun bir şekilde artsa da maalesef ki hala bir çok kullanıcı ATM'den kredi kartı borcu nasıl ödenir? sorusunun cevabını bilmiyor.

Harcama yaptıktan sonra kartınızdaki borcu görmek oldukça kolaydır. Ancak 2 farklı yolumuz olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan birincisi, hepimizin bildiği üzere ATM'lerdir. Bankaların sayısı oldukça fazla olan ATM'lerine giderek, kredi kartımızı takmamız yeterli olacaktır.

ATM'den Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir?

Bankalar değişse de anlatacağımız adımlar değişmeyecektir. Lakin bir çok bankanın ATM'sinde işlemler aşağıdaki şekilde işlemektedir.

  • Kredi kartınızı ATM'nin ilgili alanına yerleştirin.
  • Sizden şifre istenecektir. Bu şifreyi girin.
  • Şifrenizi girdikten sonra farklı bir ekrana yönlendirileceksiniz, bu ekrandan Borç ödeme, kredi kartı işlemleri gibi alanları seçin.
  • Daha sonrasında ise Borç ödemek istediğiniz kartınızı seçerek, Nakit veya hesabınızdan kartınıza para yatırın. 
Etiketler : Kredi Kartı,Kredi Kartı Borç ödeme, ATM'den kart borcu ödeme, ATM'den kredi kartı borcu ödemek, kredi kartı borcu ödemek, kredi kartı borcu,

ATM'den Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: JoukAmca

0 yorum:

Yorum Gönder